Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Урологічне відділення

Урологічне відділення створене у 1985 р. на базі КНП «Калуська ЦРЛ» для надання спеціалізованої урологічної допомоги жителям міста Калуша і Калуського району, а також фактично виконує функції міжрайонного відділу.

За цей період в урологічному відділенні проліковано консервативно і оперативно десятки тисяч пацієнтів з різноманітною урологічною патологією і накопичено великий досвід практичної діяльності. По кількісним і якісним показникам діяльності урологічний відділ відповідає сучасним вимогам, є провідним на Прикарпатті з надання спеціалізованої урологічної допомоги при захворюваннях нирок, сечоводів, сечового міхура, простатичної залози, чоловічих статевих органів. Також у відділі можна отримати повний комплекс обстежень та лікування при порушенні чоловічої статевої функції.

З 2011 р. на базі урологічного відділення відкритий кабінет літотрипсії з електрогідравлічним літотріптором «Дорньє Компакт Сігма».

Стратегія відділення орієнтована на мінімально травматичні і максимально ефективні оперативні методики, що дозволяє найшвидше повернення пацієнтів до повноцінного життя. У штаті відділення працюють лікарі урологи високої професійної кваліфікації з багаторічним досвідом.

Питлик Василь Михайлович
Питлик Василь Михайлович

Лікар-уролог, завідувач урологічного відділення, Заслужений лікар України

Гірчак Роман Михайлович
Гірчак Роман Михайлович

Лікар-уролог