Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Травматологічне відділення

Відділення надає цілодобову екстрену і планову медичну допомогу хворим з ізольованими і множинними ушкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату. У відділення поступає велика кількість хворих з політравмою, з ускладненими переломами. Це допомагає постійно підвищувати кваліфікацію лікарів та середнього медичного персоналу. На сьогоднішній день у відділенні працює 6 лікарів вищої кваліфікаційної категорії, 15 медичних сестер, 9 молодших медичних сестер.

У відділенні виконується лікування травм та переломів усіх локалізацій, згідно принципів AOTrauma. Переломи стегна, які найчастіше зустрічаються в людей похилого віку з супутньою патологію, яким виконується хірургічне лікування найсучаснішими фіксаторами: PFN, PFNa, TFN, однополюсне та тотальне ендопротезування, LISS, LCP, LC-DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями типу UFN, AFN, DFN, більшість з яких дає можливість наступати на оперовану кінцівку з наступного дня після хірургічного втручання. Лікування переломів гомілки в тому числі і складних внутрішньосуглобових: LISS пластинами, LCP та LC-DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями типу UTN, UTN Expert. Переломів ключиці, плеча та передпліччя пластинами PHILOS та PHP, LCP та DCP пластинами, інтрамедулярними блокованими стержнями типу UHN, PHN, EHN.

Високий професіоналізм лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу травматологічного відділення дозволяє на високому рівні проводити оперативне та консервативне лікування хворих з пошкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату.

Протягом багаторічного досвіду відділення заслужило довіру лікарів та пацієнтів в Калуському та інших районах області. Більшість спеціалістів пройшли навчання та стажування за кордоном, виступають з лекціями та майстер-класами на конференціях, семінарах, курсах. Всі лікарі відділення пройшли базові та спеціалізовані курси лікування переломів. Також лікарі відділення проходять стажування та курси підвищення кваліфікації на базі ОКЛ м. Івано-Франківськ, кафедрі травматології та ортопедії ІФНМУ.

Бук Ярослав Володимирович
Бук Ярослав Володимирович

Лікар-офтальмолог, травматологічне відділення

Срібняк Зіновій Михайлович
Срібняк Зіновій Михайлович

Лікар-ортопед-травматолог, завідувач травматологічного відділення

Репета Олег Остапович
Репета Олег Остапович

Лікар-ортопед-травматолог