Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Неврологічне відділення

Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу надає невідкладну спеціалізовану допомогу пацієнтам з гострою церебро-васкулярною патологією.

Відділення розгорнуто на 30 ліжок та 6 ліжок палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які потребують цілодобового нагляду. У складі відділення є 5 лікарів неврологів.

Протягом року відділення надає допомогу близько 700 пацієнтів.

Для діагностики неврологічних захворювань використовуються всі сучасні методи обстеження: електроміографія, електроенцефалографія, комп’ютерна реоенцефалографія, ультразвукова діагностика, доплерографія судин голови та шиї, комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія. В лікуванні хворих широко використовуються гіпербарична оксигенація, фізіотерапевтичне лікування в повному об’ємі.

У відділенні функціонує окрема палата інтенсивної терапії для лікування хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу на 6 ліжок із цілодобовим лікарським та сестринським спостереженням за пацієнтами, оснащена централізованою подачею кисню для інсультних хворих, кардіомоніторами. Проводиться тромболітична терапія хворим з ішемічними інсультами.

Лікарі відділення проводять ранню профілактику та лікування судинної патології.

Найбільш поширені захворювання у практиці: САК, ішемічний інсульт, геморагічний інсульт, ТІА, тромбоз венозного синуса.

Телефон для довідок: 095 624-20-07

Кадоб’янський Іван Іванович
Кадоб’янський Іван Іванович

Лікар-невропатолог, завідувач неврологічного відділення