Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Нейрохірургічне відділення

Нейрохірургічне відділення функціонує з 1985 року. Як відомо, нейрохірургія – це високотехнологічна спеціальність. Нейрохірургічне відділення оснащено всім необхідним обладнанням та інструментарієм, щоб відповідати високим стандартам західноєвропейської медицини.

Відділення функціонує для цілодобової допомоги пацієнтам, яку надає висококваліфікований колектив лікарів (4 лікарі вищої кваліфікаційної категорії за спеціальність «Нейрохірургія») та медичних сестер для надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги.

Колектив нейрохірургічного відділення успішно впроваджує мікрохірургію під операційним мікроскопом (Carl Zeiss Opmi Vario 88), та мініінвазивну хірургію хребта.

У відділенні постійно вводяться у практику новітні методи оперативного лікування пацієнтів із всім спектром нейрохірургічної патології. За останні роки у практику введено та удосконалено такі оперативні втручання, як: мікродискектомія, пластика дефектів черепа титановими трансплантатами, стабілізація хребців переднім та заднім доступом при травматичних та дегенеративних ушкодженнях, методики спеціалізованих блокад при гострих нейрокомпресійних синдромах, та інші.

Спеціалісти нейрохірургічного відділення займаються лікуванням:

  • Травматичні пошкодження головного мозку: черепно-мозкова травма; внутрішньочерепні гематоми; дефекти черепа після черепно-мозкової травми.
  • Травми хребта, спинного мозку та периферичних нервів: травми шийного відділу; травми грудно-поперекового відділу; патологічні переломи хребта; травматичне пошкодження периферичних нервів; наслідки хребетно-спинномозкової травми.
  • Захворювання хребта та спинного мозку: дегенеративні захворювання хребта; грижа міжхребцевого диска; хронічний біль у спині; стеноз каналу хребта; спондилолістез.
  • Спінальні пухлини: доброякісні пухлини спинного мозку та тіл хребців.
  • Захворювання периферичної нервової системи: невралгія трійчастого нерва.
  • Тунельні синдроми: синдром карпального каналу; синдром каналу Гійона; ульнарний синдром.
  • Пухлини периферичних нервів: доброякісні пухлини периферичних нервів.
  • Доброякісні утвори шкіри та підшкірної клітковини голови та обличчя: атероми; ліпоми; нейрофіброми.

Щорічно працівники відділення беруть участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних з’їздах та спеціалізованих конференціях.

Телефон для довідок: 050 858 88 09
Андріїв Ярослав Миколайович
Андріїв Ярослав Миколайович

Лікар-нейрохірург

Москалик Ігор Тарасович
Москалик Ігор Тарасович

Лікар-нейрохірург

Андріїв Ігор Ярославович
Андріїв Ігор Ярославович

Лікар-нейрохірург