Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Діагностичне відділення

Діагностичне відділення у своєму складі має 2 кабінети ультразвукової діагностики, 2 функціональної діагностики, ендоскопічні кабінети.

Відділення обслуговує стаціонарних і амбулаторних хворих та в ургентному режимі. Вночі, у вихідні і святкові дні – у режимі чергування на дому.

У відділенні працюють висококваліфіковані, досвідчені фахівці – 2 лікарі-ендоскопісти, 6 лікарів УЗД, 3 лікарі з функціональної діагностики, 6 медичних сестер та 2 мололодші медичні сестри. Всі лікарі атестовані або мають сертифікат.

Всі лікарі відділення постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, навчаються на тематичних і ПАЦівських курсах, беруть участь у наукових конференціях тощо.

Відділення має усю необхідну сучасну апаратуру, зокрема бронхоскоп, колоноскоп, ендоскопічне обладнання, УЗД-апарат «Тhoshiba», електрокардіографи стаціонарний і портативний, реограф, велоерготестсистему, Холтер-монітор, електроенцефалограф тощо.

З 2010 р. ендоскопічні дослідження та втручання у відділенні проводяться на відеоендоскопічній системі OLYMPUS 150.

З 2011 р. у діагностичному відділенні функціонують дві ультразвукові діагностичні системи Тhoshiba Xario, апарати експерт класу дозволяють виконувати в повному об’ємі і на сучасному високому рівні ультразвукові дослідження всіх видів з високою точністю та достовірністю, в тому числі дозволяють проводити диференційовану діагностику захворювань серцево-судинної системи, онкологічних захворювань особливо на ранніх етапах новоутворень.

Ендоскопічні: езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопія, колоноскопія діагностичні та із взяттям матеріалу на цитоморфологічне дослідження, езофагогастродуоденоскопія з проведенням уреазного тесту, ендоскопічні дослідження із введенням лікарських препаратів та дослідження з хромоскопією. Операції ендоскопічні мініінвазивні: видалення сторонніх тіл, зупинка кровотечі із застосуванням діатермокоагуляції в тому числі аргонно-плазмову коагуляцію, кліпування, лігування, поліпектомія, абляція аденом, резекція слизової, балонна дилатація звужень стриктур та стенозів стравоходу, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, анастомозів, паапілосфінктеротомія, балонна дилатація папіли. 

Ультразвукові обстеження: органів черевної порожнини, жіночих статевих органів, щитовидної залози, сечостатевої системи у чоловіків(сечовий міхур, простата), серцево-судинної системи, лімфовузли, плевральні синуси, слинні залози, органів калитки, молочні залози, кістково-суглобової системи (м’які тканини), допплерівське дослідження периферичних судин.

Функціональні обстеження: електрокардіографія, велоергометрія, спірометрія, реовазографія, електроенцефалографія, фармакологічні проби, дозоване фізичне навантаження, тредміл, холтерівське добове моніторування АТ та ЕКГ.

Токарчук Богдан Вікторович
Токарчук Богдан Вікторович

Лікар-ендоскопіст, завідувач діагностичного відділення

Процюк Андрій Євгенович
Процюк Андрій Євгенович

Лікар-ендоскопіст