Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Консультативна поліклініка

Амбулаторно-поліклінічна допомога залишається найбільш поширеним видом медичної допомоги і в КНП «Калуська ЦРЛ» з жовтня 2018 р. розпочала своє функціонування консультативна поліклініка.

Головними завданням цієї структури є: складання програми подальшого обстеження пацієнта відповідно до затверджених нормативів; остаточне встановлення діагнозу; визначення обсягів та місця подальшого лікування; в разі необхідності – направлення до спеціалізованих центрів.

Більшість пацієнтів можуть не лише проконсультуватися у лікаря, а відразу зробити лабораторні та діагностичні обстеження. Прийом у поліклініці ведуть хірург, уролог, гастроентеролог, кардіолог, невропатолог, пульмонолог, гінеколог, офтальмолог і отоляринголог.

Консультативну поліклініку відвідують не лише жителі Калуського району, а й Долинського, Рожнятівського і навіть Тячівського району Закарпатської області. При потребі вони тут можуть пройти і дообстеження, адже КНП «Калуська ЦРЛ» забезпечена сучасним діагностичним обладнанням.

Пацієнтам з інших районів перед плановими оперативними втручаннями надають можливість пройти необхідне обстеження саме в консультативній поліклініці. І вже за пів дня вони отримують результати. Це економить і час, і здоров’я хворого.

Пацієнтів приймають щодня, крім суботи і неділі, з 8.30 до 17.00 год. і з направленнями, і без них.

Телефон для довідок: 095 611-28-02

Смикова Олена Василівна
Смикова Олена Василівна

Лікар-стоматолог

Швед Оксана Іванівна
Швед Оксана Іванівна

Старша медична сестра