Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Відділення інвазивних методів діагностики та лікування

Відділення інвазивних методів діагностики та лікування

Коли ми чуємо словосполучення «пластична операція» найчастіше уявляємо собі, що це щось недоступне, дороговартісне, послуги, які надаються у приватних клініках, рівня обласних центрів. А тому відкладаємо консультацію у лікаря відповідного профілю.

У КНП «Калуська ЦРЛ» працює відділення інвазивних методів діагностики та лікування (відділ малоінвазивної і пластичної хірургії) на базі якого надаються послуги населенню з пластичної хірургії. Нещодавно дане відділення отримало сучасний апарат італійського виробництва «NEW HOSPIVAC» для професійної аспірації рідин тіла, тканин і кісток пацієнта та вперше успішно проведено ліпосакцію (відсмоктування жирових відкладень з метою корекції форм тіла).

Також в даному відділенні проводять інші пластичні операції, а саме: абдомінопластика (пластика живота), верхня і нижня блеферопластика (корекція повік), отопластика (корекція вушних раковин), пластика мочок вух, хейлопластика (пластика губ), видалення рубців різної локалізації та рівня складності, видалення доброякісних пухлин (ліпом, атером, фібром, гіберном та інше) будь-яких ділянок тіла, різні види мамопластики (корекція грудей), реконструктивні операції, зокрема закриття дефектів шкіри методом аутотрансплантації, що найбільш актуально в часі військових дій.

Операції проводяться завідувачем відділення Процюком Є.О., хірургами Старчевським А.А., Жабровцем Д.Д.

За більш детальною інформацією звертайтесь до КНП «Калуська ЦРЛ» за адресою м. Калуш, вул. Медична, 6, відділення інвазивних методів діагностики та лікування (малоінвазивної і пластичної хірургії, 4-ий поверх).