Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Калуська ЦРЛ працює у звичному режимі, наповнюючи відділення сучасним обладнанням

Калуська ЦРЛ працює у звичному режимі, наповнюючи відділення сучасним обладнанням

Хоча в нашій державі триває повномасштабна війна, люди поступово починають звикати жити в цих нових умовах. Ось і в найбільшому медичному закладі нашого міста, яким є Калуська ЦРЛ, сьогодні ситуація змінилася порівняно з карантинним періодом, викликаним епідемією коронавірусу. Люди знову частіше почали сюди звертатися, тому збільшується кількість пацієнтів, які поступають на лікування. Зокрема, станом на 13 липня із 455 наявних у лікарні ліжко-місць зайнято 330.

– А ще, – розповідає медичний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Валерій Паляниця, – у медичному закладі продовжується впровадження сучасних методів лікування та діагностики. Задля цього нині на завершальній стадії ведуться роботи з введення в експлуатацію сучасного ангіографа, який суттєво допомагатиме медикам в лікуванні серцево-судинних та інших захворювань.

Очікуємо, що найближчим часом в урологічному відділенні запрацює новий апарат, призначений для проведення контактної літотрипсії – дроблення каменів в нирках і сечоводах будь-якого ступеня складності.

Ще одним досягненням колективу Калуської ЦРЛ стане введення в експлуатацію нової кисневої станції, на доставку якої ми очікуємо і вже підготували відповідну територію з усіма необхідними для її монтажу інженерними комунікаціями. Бо хоча сьогодні ми не маємо хворих на ковідну інфекцію, але сучасна станція із постійним забезпеченням киснем нам необхідна.

Записав Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.