Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У червні в Калуші народилися двійнята й наймогутніша дівчинка

У червні в Калуші народилися двійнята й наймогутніша дівчинка

У пологовому будинку КНП «Калуська ЦРЛ» підбили підсумки народжуваності дітей за останній місяць.

У червні тут прийняли 78 пологів у жінок, які загалом народили 79 немовлят – 40 хлопчиків і 39 дівчаток. А ось Марія Стасів з Пійла народила двійнят – Яринку (2770 г) і Даринку (2950 г).

Більшість мам, в яких у червні прийняли пологи, – мешканки Калуша і Калуського району, 29 жінок – іногородні, з них восьмеро – внутрішньо переміщені особи. А загалом з початку повномасштабної війни росії проти України в пологовому будинку КНП «Калуська ЦРЛ» народили дітей 32 переселенки.

Цього ж місяця наймогутнішу багатирку тут народила природним шляхом Оксана Іванишин з села Дорогів Галицького району. Жінка стала мамою дівчинки Каролінки вагою 5070 г і зростом 54 см. Як стверджують в Калуському пологовому будинку, за останніх 15 років природних пологів з такою вагою немовляти у них не було.

Крім Каролінки, у червні тут народилося ще п’ятеро немовлят з вагою понад 4 кг, з них одна дівчинка і четверо хлопчиків.

Доречно також нагадати жінкам, які невдовзі мають народжувати, про те, що в пологовому будинку КНП «Калуська ЦРЛ» надається цілодобово та в повному обсязі ургентна й планова допомога вагітним незалежно від місця їхнього проживання.

На знімку: Оксана Іванишин зі своєю богатиркою Каролінкою.