Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У медичному закладі відбулася інтерактивна бесіда для майбутніх матусь

У медичному закладі відбулася інтерактивна бесіда для майбутніх матусь

28 червня 2022 року в рамках роботи консультативного пункту Калуського міського центру соціальних служб в жіночій консультації КНП «Калуська ЦРЛ» фахівець Василина Кашівська разом із завідувачкою сектору управління соціального захисту населення міської ради Світланою Млиниською була проведена інтерактивна бесіда для майбутніх матусь. Безпосередню участь у проведенні цього заходу взяла й завідувачка жіночою консультацією Наталія Когут.

У ході проведення заходу присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо особливостей оформлення декретної відпустки та декретних виплат, процедури призначення державної соціальної допомоги при народженні дитини, можливостей оформлення такої допомоги, користуючись електронним онлайн-сервісом, та подачі документів дистанційно.

Майбутніх матусь ознайомили з сумами виплат у 2022 році та грошовим еквівалентом пакунку малюка, а також постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року, в якій йдеться про здійснення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини.

На завершення учасниці заходу отримали інформаційні буклети про психологічну підтримку, а ще, надіються його організатори, в кожної із них залишиться багато корисної інформації та приємних вражень.

Наш кор.