Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Подружжя Бутусіних, яке втратило на війні двох синів, подарувало Калушу УЗД-апарат

Подружжя Бутусіних, яке втратило на війні двох синів, подарувало Калушу УЗД-апарат

Будуть діти, буде Україна, переконане багатодітне подружжя Олега і Тетяни Бутусіних, які проживають у селі Грабівці. Нещодавно вони втратили відразу двох своїх синів Романа та Леоніда — сміливих, мужніх, відважних героїв, інформує сайт КНП «Калуська ЦРЛ» з посиланням на «Вікна».

Юнаки загинули, захищаючи нашу державу від російського агресора, борючись за світле і мирне небо над Україною. На пам’ять про дітей сім’я вирішила подарувати сучасний апарат ультразвукової діагностики Калуській жіночій консультації, бо саме від жіночого здоров’я залежить добробут всієї родини, переконана Тетяна Бутусіна.

За її словами, жіноче здоров’я — це здоров’я нації. Зараз це дуже важливо, адже маємо сьогодні великі втрати. Тетяна хотіла б, щоб до здорові жінки приходили до консультації за здоровими малюками і раділи народженню своїх дітей,

“А будуть діти — буде Україна”, — зазначила Тетяна Бутусіна.

У Тетяни та Олега після загибелі двох дітей залишилося десятеро дітей. Рішення про придбання медичного обладнання приймали всією родиною. Звичайно, його позитивно прийняли всі члени родини. Апарат використовуватиметься з метою діагностиці різноманітних жіночих захворювань. А головне — завдяки йому фахівці зможуть вроджені вади розвитку плоду.

Лікар УЗД Степан Якимів каже, що на такому апараті впродовж багатьох років працює у приватних структурах, а тому визнає, що обладнання – найкраще.

Нове сучасне медичне устаткування освятив настоятель Собору Всіх Святих Землі Української о. Григорій Мороз, наголосивши, що саме в любові до ближнього, у служінні одне одному народжуються такі безкорисливі вчинки милосердя.

Подяку сім’ї Бутусіних висловив генеральний директор КНП “Калуська центральна районна лікарня” Іван Красійчук.

Цей сучасний апарат буде доброю пам’яттю про Романа та Леоніда на славу Божу від сім’ї Бутусіних.
На знімку: батьки на місці останнього бою своїх синів у селі Лукашівці на Чернігівщині