Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У День медичного працівника в Калуській ЦРЛ нагороди отримають медики, причетні до захисту держави

У День медичного працівника в Калуській ЦРЛ нагороди отримають медики, причетні до захисту держави

З генеральним директором КНП «Калуська ЦРЛ» Іваном Красійчуком ми зустрілися напередодні професійного свята – Дня медичного працівника. Хотілося дізнатися як колектив лікарні відзначатиме це свято в нинішніх умовах.

– Найперше хочу привітати з професійним святом як усіх наших медичних працівників, так і тих, хто допомагає нам нині виконувати свою роботу, – наголосив Іван Олексійович. – Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба й такої необхідної усім перемоги над ворогом. Щиро всім дякую за працю, за ваші зусилля та старання.

Настрій сьогодні в колективі медичного закладу відповідає тому, який є в усіх українців після нападу росії. Попри всі ці проблеми й трагічні новини з фронту, ми обов’язково зберемося, але не стільки на урочисте засідання, а щоб підбити підсумки нашої роботи. Хочемо ще підтримати тих наших представників колективу, хто нині служить у Збройних силах України, а також тих медичних працівників, чиї рідні перебувають у їх складі.

Для чотирьох наших медиків-бійців, які перебувають у ЗСУ, передбачені грамоти і відповідні грошові винагороди від Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА.

Окрім того, згідно з рішенням адміністрації Калуської ЦРЛ, 52 наших працівників, чиї рідні нині на передовій захищають нашу державу, отримають грошові премії.

Долучилася до такого дещо незвичного, але усім зрозумілого вітання колективу з професійним святом і Калуська міська рада, виділивши матеріальну допомогу тим наш працівникам, що перебувають у ЗСУ.

На знімку: церемонія нагородження відбулася 17 червня в актовій залі медзакладу.