Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Десять лікувальних закладів області отримали сучасні монітори пацієнта Efficia СМ-12. Два із них були виділені Калуській ЦРЛ

Десять лікувальних закладів області отримали сучасні монітори пацієнта Efficia СМ-12.  Два із них були виділені Калуській ЦРЛ

Всього медичні заклади отримала 15 таких апаратів. Їх було закуплено за кошти спеціального фонду державного бюджету в рамках програми “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”. Вартість одного такого монітора становить понад 140 тис. грн.

– Завдяки підтримці МОЗ України, ми не припиняємо розвивати медичну галузь Прикарпаття навіть в умовах воєнного стану, –зазначає на сайті Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА Ігор Дмитренко. – Кожне підсилення матеріально-технічної бази наших лікарень – значний крок до поліпшення якості та ефективності надання медичних послуг нашим краянам. Адже всі пріоритети нашої роботи спрямовані для блага пацієнта.

До слова, сучасні монітори пацієнта дозволяють контролювати фізіологічні параметри життєдіяльності важкохворих або післяопераційних пацієнтів, зокрема, артеріальний тиск, пульс, серцебиття та сатурацію.
Завдяки цьому апарату такі дослідження можна проводити як в стаціонарних умовах, так і під час транспортування хворої людини.

А ще монітор має тривожну сигналізацію і відразу сповіщає лікарів медзакладу про відхилення від норми з приводу того чи іншого важливого показника, що дає можливість вчасно скорегувати лікування.

За словами генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» Івана Красійчука, обидва монітори доставлені в лікарню, один із яких вже переданий для використання колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії.