Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ провели навчання «Лікарі без кордонів»

У Калуській ЦРЛ провели навчання «Лікарі без кордонів»

Нещодавно на базі КНП «Калуська ЦРЛ» за участі фахівців міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» (MSF) було проведено навчання з ефективного надання медичної допомоги у воєнних умовах.

На тренінговому занятті, яке проводили лікарі MSF Назар Заяць і Хіроюкі Като (Японія), серед інших нюансів діяльності медпрацівників під час воєнного стану було детально і практично відпрацьовано організацію надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок дії хімічних агентів.

Обладнання та оснащення, яке використовувалось при проведенні навчання, передано лікарні у вигляді гуманітарної допомоги для відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

– Найближчим часом планується проведення на базі нашої лікарні навчального курсу з екстреного ультразвукового дослідження для лікарів-ординаторів, – розповідає заступник генерального директора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця. – Також розглядається можливість проведення тренінгу з організації надання медичної допомоги при масових поступленнях пацієнтів.