Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

До діток в лікарню – із солодощами та іграшками

До діток в лікарню – із солодощами та іграшками

Міський голова Андрій Найда і його заступниці Наталія Кінаш та Надія Гуш сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, завітали до діток, які перебувають на лікуванні в КНП «Калуська ЦРЛ». Звісно, не з порожніми руками.

Владні керівники міста, вітаючи в медзакладі дітей зі святом, вручили їм солодощі та іграшки. Візиту таких гостей з подарунками для діток були раді і їхні мами.

«Найбільше ми хочемо, щоб наші дітки були здоровими, – констатував міський голова Андрій Найда. – Але іноді є потреба в лікуванні. І тоді на допомогу приходять добрі феї в білих халатах.

У Калуській ЦРЛ на початку тижня перебувало 35 дітей. Та вже сьогодні, у день свята, малечі в рази менше! Все ж таки почалося літо. Мабуть, і погода сприяє швидкому одужанню.

Для того, щоб підняти дітям настрій, ми привітали їх солодощами та іграшками. І так приємно було бачити посмішки на їхніх обличчях. Нехай радість у діток буде щодня!».

Користуючись нагодою, Андрій Найда, Наталія Кінаш і Надія Гуш у супроводі генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» Івана Красійчука оглянули приміщення, де продовжуються ремонтні роботи щодо встановлення ангіографа.