Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Голова ОВА та народний депутат доставили в Калуську ЦРЛ благодійну допомогу

Голова ОВА та народний депутат доставили в Калуську ЦРЛ благодійну допомогу

24 травня відразу два гуманітарні вантажі прибули до КНП «Калуська ЦРЛ». Один з необхідними лікарськими засобами на суму 15 тис. євро привезла сюди голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук з представниками угорської будівельної компанії KESZ group та калуського товариства «3 БЕТОНИ», які, власне, спричинилися до збору й надання цієї благодійної допомоги. А другий з виробами медичного призначення та продуктовими наборами доставив від благодійного фонду «Підгір’я» народний депутат України Олег Марусяк.

Передача медзакладу гуманітарної допомоги відбулася у присутності міського голови Андрія Найди та його заступниці Наталії Кінаш.

Очільниця області Світлана Онищук, коментуючи подію, зазначила, що ліки, які привезли угорські підприємці, та медичні вироби від благодійного фонду «Підгір’я» – це надзвичайно важлива підтримка для Калуської ЦРЛ, адже тут проходять обстеження та лікування як жителі регіону, так і внутрішньо переміщені особи та захисники України.

Всі учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися між собою та з керівництвом Калуської ЦРЛ. Також вони провідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні та реабілітації, оглянули приміщення, що готується для монтажу ангіографічної системи.