Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

На адресу Калуської ЦРЛ надійшло хірургічне обладнання Лігашу

На адресу Калуської ЦРЛ надійшло хірургічне обладнання Лігашу

Як уже повідомлялося на сайті КНП «Калуська ЦРЛ», у зв’язку з усе більшим впровадженням в їх медичному закладі лапароскопічних методів оперативних втручань, виникла потреба в придбанні набору сучасних електрохірургічних інструментів Лігашу.

– Цей сучасний інструментарій був дуже необхідний хірургам нашої лікарні в ході оперативних втручань, – наголошував завідувач відділення інвазивних методів діагностики та лікування Євген Процюк, – а тому ми були дуже зацікавленні в його придбанні. – Задля цього разом з адміністрацією нашої лікарні вивчалися можливості, аби таке сучасне обладнання з’явилося в лікарні.

І ось минулого тижня заступник генерального директора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця повідомив, що новий хірургічний інструментарій Лігашу вартістю майже 900 тис гривень уже доставлений в їх медичний заклад.

– Його придбання дозволить калуським хірургам суттєво збільшити кількість та якість оперативних втручань лапароскопічним методом, – наголошує Валерій Васильович. – І ми дуже задоволені від того, що наші зусилля з його придбання, пошук варіантів фінансування цього проєкту, зважаючи на ситуацію в державі, завершилися таким позитивним результатом.