Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Представники громади австрійського міста хочуть співпрацювати з Калуською ЦРЛ

Представники громади австрійського міста хочуть співпрацювати з Калуською ЦРЛ

Минулого тижня в Калуші перебували представники громади міста Штайр (Австрія), які доставили та передали місцевій громаді гуманітарну допомогу.

При зустрічі з міським головою Андрієм Найдою керівник делегації, мешканець міста Штайр Мартін Бангрл зазначив, що він приїхав завдяки своєму другу – калушанину Мирославу Левицькому, музиканту, засновнику гурту «Брати Блюзу».

Під час перебування в Калуші представники австрійського міста передали лист Андрію Найді від мера Штаєра Маркуса Волга, в якому той бажання його громади і в майбутньому продовжити співпрацю, а також стати містами-побратимами.

Мартін Бангрл разом із Мирославом Левицьким та представниками влади міста відвідали в Калуші волонтерські центри та лікувальні заклади, зокрема Калуську ЦРЛ, де зустрівся із керівником цього медзакладу Іваном Красійчуком. У ході свого перебування австрійські друзі та супроводжуючі особи побували у відділеннях лікарні, зокрема паліативному нейрохірургічному, де ознайомилися з умовами лікування хворих та їх забезпеченністю обладнанням і медикаментами.

Коментуючи візит представників громади австрійського міста, І.Красійчук зазначив, що його вразило бажання п. Мартіна долучитися до допомоги їх медичному закладу, а тому він переконаний, що вона буде надана.