Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

«Радію, коли вдається комусь допомогти…»

«Радію, коли вдається комусь допомогти…»

12 травня в Україні, як і в інших державних світу, відзначали Міжнародний день медичних сестер.

Міський голова Андрій Найда на офіційному сайті Калуської громади теж привітав медичних сестер Калущини із цим святом, зазначивши:

«У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії…»

Не може обійтися без представниць цієї професії і колектив найбільшого підприємства Калуша – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». У його двох медичних пунктах, що знаходяться на території виробництва етилену і поліетилену та в заводоуправлінні підприємства, нині трудяться 8 медичних сестер КНП «Калуська ЦРЛ», які, працюючи цілодобово, завжди готові в разі потреби надати калуським нафтохімікам необхідну допомогу.

І хоча клопотів у медсестер завжди вистачає, але все ж Мар’яна Василів, яка чергувала в день свята в медичному пункті управління «КАРПАТНАФТОХІМу», погодилася на коротку розмову.

– Я вже 14 років працюю медичною сестрою, з яких 13 – у медпункті підприємства. – Найбільше задоволення від своєї праці отримую тоді, коли допомагаю людям, а вони за це дякують…

На знімку: Мар’яна Василів.