Калуська ЦРЛ отримала медичне обладнання та препарати з Ірландії

Не будемо порівнювати нинішні події в нашій державі з тими, які пережила Україна під час Другої світової війни, та називати всі ті країни, хто допомагав тоді вижити в ній.

Але сьогодні для всіх нас є очевидним те, що без допомоги країн Заходу і США протистояти ворогу було б дуже складно. І це стосується не лише забезпечення Збройних сил України сучасною технікою та боєприпасами, а й усім іншим необхідним для протистояння російським окупантам.

До їх числа належить медичні препарати та обладнання. І хоча медзаклади Калуша перебувають нині в глибокому тилу, але у воєнний час вони теж повинні мати все необхідне для лікування хворих, а при необхідності й поранених.

Допомагають їм у цьому європейські держави, які через благодійні фонди та організації доставляють все необхідне.

Ось і кілька днів тому на адресу КНП «Калуська ЦРЛ» надійшла допомога від міжнародного благодійного фонду «СМАРТ МЕЛІКАЛ ЕЙД ЮА», офіс якого знаходиться в Києві. Сприяв тому, аби це обладнання і препарати були доставлені в Калуську ЦРЛ, і депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Ленігевич.

– Уже не вперше цей фонд організовує допомогу нашій лікарні, – розповідає заступник генерального директора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця. – Цього разу медичне діагностичне обладнання, комплекти аксесуарів до нього, а також медичні препарати та матеріали, зважаючи на те, що фонд має своїх агентів у різних державах Європи, надійшли з Ірландії.

Усе це обладнання необхідне нам як для лікування хворих, так і діагностики стану пацієнтів. Така підтримка з боку закордонних колег і друзів нас радує й підтверджує те, що ми сьогодні не наодинці в протистоянні з ворогом.
На знімку: медичне обладнання та препарати з Ірландії оглядають працівники Калуської ЦРЛ.