Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ прийняли постраждалих і хворих людей похилого віку зі cходу України

У Калуській ЦРЛ прийняли постраждалих і хворих людей похилого віку зі cходу України

21 квітня о 21:30 у КНП «Калуська ЦРЛ» було доставлено із залізничного вокзалу м. Івано-Франківська 37 мешканців із Донецької, Луганської та Харківської областей, з яких 21 особа потребували cтороннього догляду та лікування.

Керівники та працівники медичного закладу зустріли прибулих і більшість із них розмістили в одному із вільних відділень, а частині відразу була надана необхідна медична допомога у спеціалізованих відділеннях.

Наступного дня вранці заступник міського голови Наталія Кінаш, головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук разом із іншими спеціалістами медичного закладу відвідали прибулих, аби з’ясувати в кожного із них про те, що їх хвилює та якої допомоги нині потребують.

Коментарями з цього приводу вона поділилася з нашим кореспондентом.

Наталія Кінаш: – Потягом із Харкова до Івано-Франківська із прифронтових районів Східної України прибули до нас в основному люди похилого віку та супроводжуючі їх чотири особи, а також 15 річна дитина.
Більшість із них потребували медичної допомоги, а частина не могла обходитися без сторонньої допомоги.

Перебувають вони в медичному закладі тимчасово, хоча частині із прибулих вже надається і буде продовжуватися надаватися необхідна медична допомога.

Іван Красійчук: – Серед прибулих є хворі, які потребують лікування в пульмонологічному, травматологічному відділеннях, онкохворі, а також такі, хто не може обійтися без сторонньої допомоги. Стан однієї із прибулих осіб вимагав лікування в реанімаційному відділення. Тож поки всі вони не пройдуть відповідний курс лікування, то перебуватимуть у лікарні й наш медперсонал все зробить необхідне, аби допомогти цим людям.
Наш кор.