Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Відомий лікар-офтальмолог з Києва оперує в Калуській ЦРЛ

Відомий лікар-офтальмолог з Києва оперує в Калуській ЦРЛ

А ним є кандидат медичних наук, голова Спілки офтальмологів України, керівник офтальмологічної клініки «Візіобуд» м.Києва Володимир Мельник.

Тісна співпраця знаного як в Україні, так і за її межами лікаря-офтальмолога з Калушем триває вже майже 10 років. Але коли раніше Володимир Мельник приїжджав у Калуш і проводив оперативні втручання з приводу таких захворювань органів зору, як катаракта та глаукома раз у місяць, то тепер разом із калуськими офтальмологами робить їх щотижнево, і таким днем є сьогодні вівторок.

– З початком бойових дій працювати в нашій клініці в Києві стало небезпечно, – розповідає Володимир Олексійович, – і її довелося закрити. Тож наразі я працюю в Калуші, де хворих консультую, лікую, а також разом з місцевими спеціалістами оперую. А такими моїми помічниками, яким передаю перш за все свій практичний досвід, є лікарі-офтальмологи Ярослав Бук та Наталія Чав’як. Зрештою, саме завдяки знайомству з Ярославом Володимировичем на одній із наукових конференцій і його запрошенню відвідати Калуш, ваше місто стало ще одним центром проведення операцій на сучасному рівні на такі захворювання очей, як катаракта і глаукома.

За період нашої співпраці разом із калуськими колегами ми провели більше тисячі операцій, тобто в середньому близько 200 оперативних втручань у рік. Тому запрошую калушан, мешканців інших районів Прикарпаття та навколишніх регіонів, хто має проблеми із зором, скористатися моїм на даний час постійним перебуванням у Калуші.

Звертатися з цього приводу можна в консультативну поліклініку КНП «Калуська ЦРЛ» безпосередньо очне відділення лікарні, яке знаходиться на п’ятому поверсі, а також в оптику «Здорового зору», що на вул. Хіміків, 8, де я постійно консультую та надаю відповідні рекомендації.

Більше детальне інтерв’ю з відомим лікарем-офтальмологом читайте в наступному номері «НК».