Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У лікарні новий ангіограф встановлять в операційному блоці

У лікарні новий ангіограф встановлять в операційному блоці

Придбаний за кошти державного бюджету ангіограф, який 14 березня було доставлено до КНП «Калуська центральна лікарня», функціонуватиме в операційному блоці на одному з поверхів медзакладу. Про це повідомив медичний директор Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця.

– Приміщення для встановлення цього апарата ми берегли або ж не використовували ще з 2013 року, – говорить Валерій Васильович. – Тоді обіцяли придбати ангіограф за кошти міського бюджету, пізніше – з умовою співфінансування частини його вартості, однак ці ідеї так і не вдалося втілити в життя.

За словами В. Паляниці, приміщення в операційному блоці було завчасно відремонтовано та підготовлено для встановлення ангіографа. Тепер свою справу повинен зробити постачальник обладнання, тобто підключити сучасну систему діагностування судинних захворювань і патологій, налаштувати, випробувати й передати в експлуатацію. Власне, цим зараз і займаються відповідні спеціалісти.

У Калуській ЦРЛ нове ангіографічне обладнання буде використовуватися як для діагностичного обстеження хворих на серцево-судинні, неврологічні, нейрохірургічні, гінекологічні й інші захворювання, так і під час оперативних втручань у випадках тромбозу судин, інсульту, інфаркту або розриву судин.