Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ створили запас медикаментів

У Калуській ЦРЛ створили запас медикаментів

У перші дні війни медичний заклад мав певні проблеми з ліками і виробами медичного призначення від гуртових постачальників через логістичні труднощі. Зараз такі поставки налагоджено.

– У Калуській ЦРЛ створено необхідний запас медикаментів і його постійно підтримуємо на належному рівні, – розповідає медичний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Валерій Паляниця.

Нагадаємо, ще до початку війни Калуська ЦРЛ оголосила тендер на закупівлю фармацевтичних виробів на суму понад 10 млн гривень – в обсягах річної потреби, яку визначили наприкінці минулого року. Аукціон 21 березня проводили за сімома лотами, за трьома з яких торги не відбулися. Утім зараз такі аукціони і їхні підсумки є неактуальними: закупівлі в умовах воєнного стану відбуваються за іншою процедурою.

Яу уже повідомлялося, з початком війни на адресу лікарні стало надходити гуманітарна допомога у вигляді медичних препаратів від тих калушан, що проживають нині в Німеччині, Польщі, Румунії, а також від благодійних організацій з багатьох країн Європи.