Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Калуська ЦРЛ та інші медичні заклади міста готові до роботи в умовах воєнного стану

Калуська ЦРЛ та інші медичні заклади міста  готові до роботи в умовах воєнного стану

Про це на нараді у міськвиконкомі повідомив головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук. Станом на 24 лютого в лікарні перебувало 361 хворий, з них 61 — лежачий.

Лікарня припинила госпіталізацію планових пацієнтів, проводить виписку неважких хворих та готується до роботи в нових умовах. У медзакладі є запас медикаментів, виробів медичного призначення, також створили запас води та домовилися з підприємцями про постачання продуктів харчування тривалого зберігання.

У разі перебоїв з електропостачанням Калуська ЦРЛ підготувала автономний генератор. За словами І. Красійчука, лікарня має потребу у менших генераторах — для потреб відділень інтенсивної терапії, гемодіалізу, операційного блоку і пологового будинку.

Станом на 24 лютого у Калуській міській лікарні загалом є 110 хворих. За словами її директора Миколи Гудима, вони також проводять виписку планових хворих, запасли медикаменти і вироби медичного призначення.

А міський центр первинної медико-санітарної допомоги, за словами його керівника Михайла Гаврилишина, працює у звичному режимі. Тут мають запас всього необхідного на два місяці.