Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ ковідні відділення розгорнуто на шести поверхах

У Калуській ЦРЛ ковідні відділення розгорнуто на шести поверхах

Рівень захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на Калущині продовжує стрімко збільшуватися. Про це повідомили керівники медзакладів Калуша 28 січня на оперативній нараді у залі засідань виконкому Калуської міськради, що відбулася під головуванням міського голови Андрія Найди.

Зокрема медичний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Ярослав Кінаш, доповідаючи про ситуацію з госпіталізацією пацієнтів, зауважив, що через збільшення кількості хворих на COVID-19 уже розгорнуто ковідні відділення на шести поверхах лікарні.

– На сьогодні Калуська ЦРЛ працює в штатному режимі, – говорив Ярослав Петрович. – В стаціонарних відділеннях перебуває 308 пацієнтів. А разом з тими, що госпіталізовані й отримують медичну допомогу й лікування у дитячій лікарні та пологовому будинку, у нас станом на 28 січня було 389 осіб, в тому числі 16 ковідних дітей. Шестеро ковідних дорослих пацієнтів перебувають в реанімаційному відділенні.

Загалом в Калуській ЦРЛ для хворих на коронасірус розгорнуто 149 ліжок.

За словами Я. Кінаша, на жаль, хворіють на коронавірус і працівники лікарні. На сьогодні їх кількість зросла до 55 осіб. Серед хворих на COVID-19 є 18 лікарів, 17 медсестер і 12 санітарок. Через деякий дефіцит кадрів доводиться при виробничій потребі викликати людей з відпусток, щоб забезпечувалося в цілодобовому режимі чергування необхідними спеціалістами та персонал лікарні в повному обсязі виконував свої функціональні обов’язки.

Медикаментами, виробами медичного призначення та киснем лікарня забезпечена.