Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ розгортають одне додаткове ковідне відділення

У Калуській ЦРЛ розгортають одне додаткове ковідне відділення

У зв’язку зі збільшенням після святкування Різдва Христового кількості пацієнтів із підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби, що госпіталізовуються до Калуської ЦРЛ, у цьому медзакладі планують невідкладно розгорнути ще одне додаткове ковідне відділення. Про це повідомив сьогодні, 14 січня, на оперативній нараді у залі засідань міськвиконкому, яка проходила під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого, генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук.

– За останні дні надходження хворих до стаціонару нашого медзакладу активізувалися, – наголошував Іван Олексійович. – Тепер кожного дня ми приймаємо 40-50 і навіть більше пацієнтів з різними захворюваннями. Наприклад, на сьогодні на ранок у Калуській ЦРЛ перебувало на стаціонарному лікуванні 407 хворих при наявних у закладі 425 ліжко-місцях.

Турбує і те, що зростає дитяча захворюваність. Якщо ще минулого тижня у нас перебувало переважно 40-50 дітей на стаціонарному лікуванні, то на сьогодні їх маємо 69.

За словами Івана Красійчука, після святкування Різдва Христового також стрімко почала погіршуватися ситуація із захворюваністю людей на COVID-19. Донедавна щодня в Калуській ЦРЛ перебували й отримували лікування від 40 до 60 хворих з підтвердженим діагнозом коронавірусу. Але в останні дні їх кількість почала зростати.

– На сьогодні на ранок у лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 72 ковідних пацієнти, – констатував Іван Олексійович. – І тенденція до збільшення кількості госпіталізованих хворих на COVID-19 зобов’язує нас подбати про збільшення для них ліжок. Тому в ЦРЛ ми будемо розгортати ще одне додаткове ковідне відділення, оскільки наближаються чергові вихідні й нам, вочевидь, доведеться приймати нових хворих на коронавірус.

Про те, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 знову погіршується, зауважили у своїх виступах і колеги Івана Красійчука з інших медзакладів – директор КНП «Калуська міська лікарня» Микола Гудим та головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин.