Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Яким був для вашого колективу і вас особисто 2021 рік? Чого очікуєте від Нового року?

Яким був для вашого колективу і вас особисто 2021 рік? Чого очікуєте від Нового року?

З такими запитаннями напередодні новорічно-різдвяних свят ми звернулися до генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» Івана Красійчука:

– Рік був важким і напруженим для всього колективу нашої лікарні, – наголосив він. – Але спільними зусиллями адміністрації, лікарів та всього медичного персоналу нам вдавалося виконувати свої обов’язки, зберегти колектив і продовжити впровадження медичної реформи, внісши у роботу медичного закладу необхідні зміни.

Користуючись нагодою хочу з цього приводу подякувати за працю в році, що минає, всім без винятку працівникам Калуської ЦРЛ, а також міській раді, спонсорам, які допомагали нам в боротьбі з коронавірусною інфекцією, зокрема товариству «КАРПАТНАФТОХІМ», яке забезпечувало нас медичним киснем, а також усім тим небайдужим краянам, які всіляко підтримували нас у цей непростий час.

Від прийдешнього 2022 року очікую більшого розуміння від держави та її відповідних структур щодо проблем медзакладів вторинного рівня та на їх належну допомогу в нашій роботі.

А нашим працівникам і всім калушанам бажаю бути здоровими, добра в родинах та нехай, як мовиться, всі негаразди оминають ваші оселі.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!