Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Навесні 2022 року Калуська ЦРЛ отримає стаціонарний ангіограф

Навесні 2022 року Калуська ЦРЛ отримає стаціонарний ангіограф

Про це повідомив у соціальній мережі народний депутат України від округу №85 Едуард Прощук.

Таке запевнення він отримав від міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка і на особистій зустрічі з ним, і після відповідного письмового звернення, адресованому йому з приводу болючої проблеми КНП «Калуська ЦРЛ» – відсутності в цьому медзакладі стаціонарної ангіографічної рентгенівської системи. У зв’язку з недостатністю фінансування Калуської ЦРЛ, яке здійснюється здебільшого з місцевого та обласного бюджетів, лікарня упродовж вже більше десяти років не може придбати необхідний сучасний апарат для діагностики судин.

«Пригадуєте, минулого тижня я зустрічався з міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко і ми обговорювали потреби в медицині для Прикарпаття і 85-го округу зокрема. Серед іншого я наголошував на необхідності придбання ангіографа для Калуської ЦРЛ.
Щоб підкріпити нашу розмову, надіслав міністру письмове звернення щодо цього. У відповідь Віктор Ляшко ще раз запевнив, що Калуська лікарня є серед тих медичних закладів, які отримають стаціонарний ангіограф вже весною 2022-го», – написав Едуард Прощук.

Тож він сподівається, що навесні калуські медики таки отримають цей стаціонарний апарат.