Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Депутати міськради схвалили роботу адмінстрації Калуської ЦРЛ

Депутати міськради схвалили роботу адмінстрації Калуської  ЦРЛ

25 листопада відбулася чергова сесія Калуської міської ради, на якій у числі майже ста питань порядку денного був заслуханий звіт керівників Калуської ЦРЛ і Калуської міської лікарні Івана Красійчука та Миколи Гудима.


У своєму виступі генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук зазначив, що в період поширення коронавірусної інфекції до боротьби із нею було загалом задіяно близько 400 медичних працівників лікарні.

– Хоча на початку пандемії, – наголошував Іван Олексійович, – питання залучення як лікарів, так і медичних сестер та іншого медперсоналу до лікування ковідних хворих було складним. Непоодинокими були випадки, коли люди просто звільнялися з роботи. Але тепер усі зрозуміли, що боротьба з коронавірусом є звичним явищем, яке потребує праці медичного працівника.

Оприлюднив керівник Калуської ЦРЛ чимало інформації стосовно того, як фінансується їхня лікарня, які проблеми існують у роботі колективу, а також, які нові види діяльності планується запровадити, аби більше заробляти.

В обговоренні виступу І. Красійчука взяли участь голова комісії міської ради з питань гуманітарної роботи, законності та антикорупційної політики Леся Кирилович, депутатка Оксана Шутяк та міський голова Андрій Найда. Вони висловили деякі зауваження до діяльності колективу лікарні та її керівника, звернувши увагу на необхідність поліпшити ситуацію з виконання умов контракту з НСЗУ, а також запропонувавши якомога швидше укласти новий колективний договір Калуської ЦРЛ та створити як при цьому медзакладі, так і міській лікарні Наглядові ради.

Під час голосування депутати міськради підтримали роботу адміністріцій калуських лікарень.
Наш кор.