Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Стаціонар Калуської ЦРЛ нині заповнений і нековідними хворими

Стаціонар Калуської ЦРЛ нині заповнений і нековідними хворими

Калуська ЦРЛ продовжує працювати у звичному режимі: тут надають допомогу не лише хворим на коронавірус, які щоденно поступають до закладу, а й пацієнтам з іншими захворюваннями. Показник зайнятості в лікарні нековідними хворими ліжко-місць зараз теж є достатньо високим.

Про це повідомив генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук на оперативній нараді у міськвиконкомі, що відбулася сьогодні під головуванням міського голови Андрія Найди.


– Ситуація в лікарні з заповнюваністю її пацієнтами з COVID-19 залишається відносно стабільною, – розповідав Іван Олексійович. – Хоча в один момент була з’явилася ілюзія, що кількість хворих на коронавірус зменшується, коли після 190 і більше двохсот осіб уже два дні в нас перебували на лікуванні 166 і 165 ковідних пацієнтів. Однак за вчорашній день знову поступило більше двох десятків людей з підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби і на ранок 19 листопада загальна кількість таких пацієнтів зросла до 171-го. З них 144 ковідні хворі займають ліжка, до яких подається кисень.

За словами Івана Красійчука, загалом зараз у Калуській ЦРЛ всіма хворими, що перебувають на стаціонарному лікуванні, зайняті 424 ліжка із наявних 445-ти. Пацієнти отримують допомогу за всіма напрямами лікування.