Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Мешканці Калуської громади хочуть бути пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ

Мешканці Калуської громади хочуть бути пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ

Нагадаємо, що таку медичну послугу керівництво лікарні запровадило в серпні цього року.

Як інформував тоді генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук, це було зроблено з тою метою, аби персонал медичного закладу мав можливість консультуватися та лікуватися за встановленим нині в Україні порядком з надання медичних послуг. Адже до цього все робилося завдяки партнерським дружнім відносинам.

Своєю чергою сімейний лікар Соломія Лазоришин повідомила, що особливо багато звернень до неї щодо укладання декларацій стало після оприлюднення інформації про те, що в Калуській ЦРЛ запрацював сімейний лікар, пацієнтами якого можуть стати працівники медичного закладу, члени їхніх сімей та всі мешканці міста Калуша та сіл району.

На думку сімейного лікаря, таке бажання калушан і мешканців Студінки, Вістової, Підмихайля й інших сіл стати пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ пов’язано насамперед з можливістю отримати своєчасно консультацію вузькопрофільного лікаря медичного закладу, а при потребі й негайної їх госпіталізації.

– Важливе значення також має те, – продовжує вона, – що пацієнти мають можливість вчасного проведення як лабораторного дослідження, так й інструментального – рентгену, ЕКГ, УЗД, комп’ютерної томографії. Також люди знають, що в разі виявлення симптомів коронавірусної інфекції пацієнту буде зроблено швидкий тест і при позитивному результаті його направлять у ковідне приймальне відділення лікарні. А це дозволить зменшити ризик ускладнень.
Наш кор.
На знімку: Соломія Лазоришин разом із медсестрою Наталією Василишин.