Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ почав хворіти медперсонал

У Калуській ЦРЛ почав  хворіти медперсонал

Ситуація із захворюваністю на коронавірус на Калущині і далі залишається стабільно напруженою. На лікування у стаціонари потрапляють цілими сім’ями. Про це стверджують керівники калуських медзакладів.

За словами генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» Івана Красійчука, на ранок 10 листопада у стаціонарі перебувало 189 ковідних хворих, 154 з яких були на кисневій підтримці. Хворі поступають тяжкі. Щодня 28-30 нових пацієнтів. Також наразі шестеро хворих перебувають в реанімації, на щастя, ніхто з них не підключений до ШВЛ. У стаціонарі лікуються і шестеро дітей.

– Стабілізації поки що нема. У стаціонарі лежать цілими сім’ями, хворіють і дорослі, і діти, – зауважив керівник. – Спостерігається і висока летальність серед ковідних хворих. За жовтень померли 52 пацієнти, а в листопаді – 16.

Також Іван Олексійович відзначив проблему: починає хворіти медперсонал. Наразі є 20 хворих, 6 з яких – лікарі. На стаціонарному лікуванні перебувають лише троє (лікар, медсестра і технічний працівник), всі інші лікуються амбулаторно. Щодо вакцинації працівників закладу, то вона сягає 65%.

Наш кор.