Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Міський голова та керівник Калуської ЦРЛ дякують «КАРПАТНАФТОХІМу» за благодійне забезпечення киснем

Міський голова та керівник Калуської ЦРЛ дякують  «КАРПАТНАФТОХІМу» за благодійне забезпечення киснем

Через зростання кількості хворих з підтвердженим діагнозом «COVID-19» у Калуській ЦРЛ розгорнуть ще одне ковідне відділення. Про це 22 жовтня на оперативній нараді у міського голови Андрія Найди заявив генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук.

А ще керівник медзакладу відзначив, що за останню добу Калуській ЦРЛ померло 6 пацієнтів. Жоден з них не був вакцинований. Загалом за жовтень сталося 29 летальних випадків, а за 9 місяців померли 130 хворих.
«Це ще раз підтверджує необхідність вакцинації людей», – наголосив Іван Красійчук.

Він також нагадав, що киснем лікарня забезпечена завдяки чіткій і злагодженій роботі з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Медичний кисень підприємство надає лікарні безкоштовно. Зокрема, за добу 21 жовтня тут було використано для лікування хворих 2,5 тонни медичного кисню.

У коментарі «НК» Іван Красійчук зазначив, що після того, як у листопаді 2020 року калуські нафтохіміки розпочали виробництво медичного кисню і стали благодійно поставляти його в їх лікарню, вони більше не відчувають проблем із забезпеченням цим медичним препаратом.

– Тому хочеться вчергове щиро подякувати адміністрації та колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» за ту добру справу, яку вони роблять для людей.

Своєю чергою міський голова Андрій Найда 24 жовтня на своїй сторінці та на сторінці ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у мережі «Фейсбук» окремо висловив особисту вдячність нафтохімічному підприємству за благодійне постачання для КНП «Калуська ЦРЛ» рідкого медичного кисню. З його допомогою лікарі медзакладу в період пандемії COVID-19 вилікували від цієї надзвичайно небезпечної недуги чимало важких пацієнтів, зберігши їм життя.

«Хтось бачив колись рідкий кисень? Це світло-голуба рідина, яка нагадує небо, мир, здоров’я. Зараз ця речовина рятує життя сотень людей в нашій лікарні.

Лише вчора під кисневими масками було більше 135 пацієнтів в нашій ЦРЛ, і кількість їх збільшується ріст захворюваності на COVID-19. Максимальна кількість кисневих точок – 214. Тому витрата кисню колосальна.
І в цій важкій ситуації нам плече підставляє ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке робить все можливе і неможливе, щоб вчасно забезпечувати нашу лікарню рідким киснем на благодійній основі.

Що не кажи, але нам повезло, що саме таке підприємство розташоване в Калуші та благодійно забезпечує медичним киснем Калуську ЦРЛ, оскільки перебої з його постачанням відчувають багато лікарень по всій Україні.

Розвитку і процвітання вам, калуські нафтохіміки! Низький вам уклін за допомогу лікарні і сотні збережених життів!!!», – зазначив Андрій Найда.

Начальник відділу реалізації служби заступника генерального директора з комерційних питань ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Дзюбановський підтвердив інформацію про те, що останнім часом потреби Калуської ЦРЛ та інших медичних закладах Прикарпаття та України в забезпеченні медичним киснем збільшилися. І підприємство намагається їх задовольняти. Лише з початку жовтня (станом на 24 жовтня,– Ред.) з цеху розділення повітря ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було загалом благодійно поставлено у медзаклади України 245 тонн медичного кисню, з яких 64 тонни для лікарні в Підгірках і 2 тонни для Калуської міської лікарні.
Нагадаємо, що за 9 місяців 2021 року калуські нафтохіміки відвантажили на благодійній основі в медичні заклади Калуша, Івано-Франківської області та України близько тисячі тонн медичного кисню, з яких більше 300 – у лікарні Калуша.
Наш кор.