Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Андрій Найда подякував «КАРПАТНАФТОХІМу» за постачання кисню для Калуської ЦРЛ

Андрій Найда подякував «КАРПАТНАФТОХІМу» за постачання кисню для Калуської ЦРЛ

Міський голова Андрій Найда на своїй сторінці та на сторінці ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у мережі «Фейсбук» окремо висловив особисту вдячність цьому нафтохімічному підприємству за благодійне постачання для КНП «Калуська ЦРЛ» рідкого медичного кисню. З його допомогою лікарі медзакладу в період пандемії COVID-19 вилікували від цієї надзвичайно небезпечної недуги чимало важких пацієнтів, зберігши їм життя.

«Хтось бачив колись рідкий кисень? Це світло-голуба рідина, яка нагадує небо, мир, здоров’я. Зараз ця речовина рятує життя сотні людей в нашій лікарні.Лише вчора під кисневими масками було більше 135 пацієнтів в нашій ЦРЛ, і кількість їх збільшується через Covid-19. Максимальна кількість кисневих точок – 214. Тому витрата кисню колосальна.І в цій важкій ситуації нам плече підставляє ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке робить все можливе і неможливе, щоб вчасно забезпечувати нашу лікарню рідким киснем на благодійній основі.

Що не кажи, але нам повезло, що саме таке підприємство розташоване у нас, оскільки перебої з постачанням кисню відчувають багато лікарень по всій Україні.

Розвитку і процвітання вам, калуські нафтохіміки! Низький вам уклін за допомогу лікарні і сотні збережених життів!!!», – написав Андрій Найда.