Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Мар’яна Гаврилко: «Жоден провакцинований пацієнт не потрапляє в реанімаційне відділення». Питання вакцинації працівників було пріоритетним на засіданні медичної ради Калуської ЦРЛ

Мар’яна Гаврилко: «Жоден провакцинований пацієнт не потрапляє в реанімаційне відділення». Питання вакцинації працівників було пріоритетним на засіданні медичної ради Калуської ЦРЛ

18 жовтня відбулося засідання Медичної ради КНП «Калуська ЦРЛ», на якій були розглянуті і обговорені питання діяльності медичного закладу у 2021 році. Безпосередню участь у роботі ради взяла заступник Калуського міського голови Наталія Кінаш.

У порядку денному роботи Медичної ради були такі питання, як надання стаціонарної допомоги населенню Калущини і навколишніх районів, а також фінансовий стан закладу за минулі 9 місяців і до кінця 2021 року.
З інформацією з цього приводу перед присутніми виступив генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук.

Значна увага на засіданні ради була приділена питанню вакцинації працівників Калуської ЦРЛ.
За словами Івана Красійчука, існуючий нині показник – 52 відсотки загалом провакцинованих працівників від COVID-19 не може задовольнити, адже мова йде про колективний імунітет від подальшого росту захворюваності.

Керівник медичного закладу зобов’язав присутніх завідувачів відділень, інших керівників підрозділів приділити цьому питанню підвищену увагу.

– Важливість цієї роботи пов’язана насамперед з великим ризиком захворіти самому, а також вашим рідним та пацієнтам закладу нековідних відділень, – наголосив Іван Красійчук.

Свою позицію з приводу того, чому необхідно вакцинуватися від коронавірусної інфекції, на прохання журналіста «НК» висловила завідувачка пульмонологічного відділення Калуської ЦРЛ Мар’яна Гаврилко.

– Важко щось нове сказати з цього приводу, – говорить Мар’яна Іванівна, – коли засоби масової інформації вустами відомих епідеміологів та інших медичних фахівців аргументовано переконують у необхідності вакцинації.

Я все це підтримую, а з власного ось уже більш як півторарічного досвіду лікування хворих на ковід скажу, що хоча на цю інфекцію хворіють й вакциновані, але значно менше. Окрім того, всі провакциновані хворобу переносять легше. Найкращим підтвердженням моїх слів є те, що жоден такий пацієнт не потрапив в реанімаційне відділення. Немає таких, що щепилися, і серед померлих. Думаю, що ці два фактори дають підстави стверджувати, що вакцинація рятує здоров’я, а часто і життя людей.

Особливо хочу звернути увагу на необхідність щеплення тим людям, хто ще не перехворів на коронавірусну інфекцію. Для вас вакцинація дуже важлива і необхідна.