Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Пральня Калуської ЦРЛ оновилася як ззовні, так і всередині

Пральня Калуської ЦРЛ оновилася як ззовні, так і всередині

Про це не без гордості повідомив заступник генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» Микола Дмитерчук.

Від нього також дізналися, що загалом на ремонт покрівлі, фасаду будівлі, внутрішніх приміщень пральні з дезінфекційною камерою було витрачено близько одного мільйона 200 тис. гривень.– Із цієї суми, – розповідає Микола Миколайович, – пів мільйона гривень нам виділила Калуська міська рада. Ці кошти спрямували на ремонт покрівлі будівлі.

Паралельно, але вже за кошти медичного закладу, ми розпочали і ось нещодавно завершили поетапний ремонт у приміщеннях, зокрема в самій пральні, дезінфікуючій камері й деяких інших, а також ремонт фасаду. Загалом ці роботи нам обійшлися у 350 тис. гривень, а за решту суму коштів (майже 360 тис. гривень) ми придбали дві пральні машини і дві центрифуги.

В оновленому приміщенні пральні ми побували разом з головним інженером КНП «Калуська ЦРЛ» Ігорем Матвіїшиним. Побачене вразило свіжістю та сучасністю дизайну.


– Ми не лише в головному та інших приміщеннях пральні оновили стіни та стелю, а фактично заново поклали підлогу, замінили освітлення, старі дерев’яні вікна на металопластикові, – розповідає головний інженер. – Немало праці доклали й для того, щоб належно оновити фасад самої будівлі.

На знімках: в оновлених приміщеннях пральні КНП «Калуська ЦРЛ».