Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У дитячій поліклініці відновлюють забір аналізів

У дитячій поліклініці відновлюють забір аналізів

З 11 жовтня у дитячій поліклініці, що на вулиці Будівельників, 3, відновлюється забір аналізів у дітей.
Про це «НК» повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин.

За його словами, значна частина приміщень дитячої поліклініки вже відремонтована, зокрема підготовлені та оснащені необхідним інвентарем і кабінети для забору аналізів у дітей віком до 18 років.

• З початком осінньо-зимового сезону йде загострення респіраторних вірусних інфекцій, тому, врахувавши побажання наших мешканців, адміністрація Центру ПМСД вирішила розвести потоки дорослих і дітей і забезпечила умови для забору аналізів у приміщенні дитячої поліклініки, – додає Михайло Богданович.
Забір аналізів у маленьких пацієнтів проводитиметься щоденно, крім суботи і неділі, з 8:15 до 10:00.
При здачі аналізів необхідно мати електронне скерування від лікаря та декларацію з сімейним лікарем Центру.

Для пацієнтів, які уклали декларацію із терапевтами, сімейним лікарями і педіатрами Калуського міського центру ПМСД, всі аналізи будуть робитися на безоплатній основі, – зазначає Михайло Гаврилишин. – А для тих, хто уклав декларацію з лікарями іншої установи чи приватним лікарем, аналізи будуть платними. Термінал на оплату знаходиться у холі дитячої поліклініки.

Також нагадуємо, що з 1 жовтня у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги всі аналізи за наявності електронного скерування лікаря здійснюються на безоплатній основі.