Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ збільшують кількість ліжко-місць для ковідних хворих

У Калуській ЦРЛ збільшують кількість ліжко-місць для ковідних хворих

Оприлюднена вранці, 29 вересня, інформація на офіційному сайті Калуської міської ради про те, що за добу кількість хворих на коронавірусну інфекцію зросло на 23 особи, змусила багатьох задуматися та знову захвилюватися. Особливо тих, хто з різних причин не вакцинувався і тепер в очікуванні того, чи й цього разу все минеться…

Таку позицію цієї категорії наших краян не поділяє керівництво КНП «Калуська ЦРЛ», де вже нині перебуває 57 хворих з пневмонією, а в 54-х із них підтверджений діагноз коронавірусної інфекції.


– Така кількість хворих на COVID-19, – розповідає генеральний директор цього медичного закладу Іван Красійчук, – дозволяє нам справлятися з їх лікуванням. Тому сьогодні ще немає потреби залучати до цього Калуську міську лікарню. Ми нині вживаємо відповідні заходи, аби в разі загострення ситуації прийняти 200-250 таких хворих. Окрім пульмонологічного відділення, для їх госпіталізації вже перепрофільовано інфекційно-педіатричне відділення дитячої лікарні й розглядається можливість таких змін у ще одному її відділенні, на одному з поверхів пологового відділення, а при потребі й у відділеннях нейрохірургії і ендокринології.

Також вживаються відповідні заходи щодо додаткового залучення до лікування ковідних хворих медперсоналу із числа лікарів, середнього і молодшого персоналу інших відділень.

– Про повернення до ситуації із захворюваності на COVID-19 піврічної давності ще говорити не доводиться, але ми про це пам’ятаємо і готуємося до приймання інфікованих людей, – зазначив керівник КНП «Калуська ЦРЛ».