Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У Калуській ЦРЛ 30 хворих з COVID-19 отримують кисневу терапію

У Калуській ЦРЛ 30 хворих з COVID-19 отримують кисневу терапію

24 вересня на оперативній нараді у міськвиконкомі серед інших питань передусім було заслухали інформацію про ситуацію в закладах охорони здоров’я Калуської територіальної громади.

Як повідомив генеральний директор КНП «Калуська центральна лікарня» Іван Красійчук, станом на цю дату в стаціонарі лікарні є 37 хворих пневмоніями, з яких 35 мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 30 отримують кисневу терапію. Десять хворих – іногородні, 27 – мешканці Калуської громади, інформують «Вікна». До речі, на минулу п’ятницю у лікарні було 29 хворих з COVID-19 та з підозрами, з яких 19 мешканців Калуської громади, а кисневу терапію отримували 25 хворих.

Також Іван Красійчук доповів, що на ранок 24 вересня в лікарні загалом є 323 пацієнтів (на минулу п’ятницю – 332) і впродовж тижня кількість госпіталізованих тримається на стабільному рівні. Щодо 37-и хворих із коронавірусом та з підозрами, то шестеро з них отримують медичну допомогу у відділенні інтенсивної терапії, 31 – у двох відділеннях.

За словами керівника Калуської ЦРЛ, киснем лікарня забезпечена і є 4 тонни в запасі. Зараз середнє споживання становить 500-800 літрів на добу.

Нагадаємо, що Калуську ЦРЛ, як і деякі інші лікувальні заклади Івано-Франківської області, медичним киснем безкоштовно забезпечує товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».