Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

Калушани та мешканці сіл виявляють бажання стати пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ

Калушани та мешканці сіл виявляють бажання стати пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ

Про це повідомила Соломія Лазоришин – сімейний лікар КНП «Калуська ЦРЛ».


А ще вона розповіла, що особливо багато стало звернень щодо укладання із нею декларацій після появи в місцевих засобах масової інформації повідомлення про те, що в Калуській ЦРЛ запрацював сімейний лікар, пацієнтами якого можуть стати працівники медичного закладу, члени їхніх сімей та всі бажаючі з міста Калуша та сіл району.


На думку Соломії Лазоришин, таке бажання калушан і мешканців Студінки, Вістової й інших сіл стати пацієнтами сімейного лікаря Калуської ЦРЛ пов’язано насамперед з можливістю отримати своєчасно консультацію вузькопрофільного лікаря медичного закладу, а при потребі й негайної їх госпіталізації.


– Важливе значення також має те, – продовжує вона, – що її пацієнти мають можливість вчасного проведення як лабораторного дослідження, так й інструментального – рентгену, ЕКГ, УЗД, комп’ютерної томографії. Також люди знають, що в разі виявлення симптомів коронавірусної інфекції пацієнту буде зроблено швидкий тест і при позитивному результаті його направлять у ковідне приймальне відділення лікарні. А це дозволить зменшити ризик ковідних ускладнень.