Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

У КНП «Калуська ЦРЛ» готуються до ймовірного спалаху захворюваності на COVID-19

У КНП «Калуська ЦРЛ» готуються до ймовірного спалаху захворюваності на COVID-19

Цьому питанню була приділена підвищена увага на оперативній нараді в генерального директора КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» Івана Красійчука, яка відбулася 13 вересня за участю його заступників та керівників структурних підрозділів медичного закладу.


Про ситуацію щодо кількості хворих у лікарні присутніх поінформував медичний директора зі стаціонарної допомоги Ярослав Кінаш. За його словами, станом на сьогодні в усіх відділеннях медзакладу лікуються 299 хворих, з яких у 26 підтверджена коронавірусна інфекція. Шестеро із них перебувають у реанімаційному відділенні, а двоє пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ.


Своєю чергою Іван Красійчук зобов’язав керівників відповідних служб медичного закладу вчасно подбати про забезпеченість дезінфікуючими засобами, медичним киснем та іншими медичними препаратами з метою, аби ймовірне підвищення захворюваності на коронавірус не стало несподіванкою. Також була дана вказівка передбачити підсилення лікарями й медперсоналом пульмонологічне відділення та його розширення за рахунок інших відділень.


Приємну новину на оперативній нараді озвучив головний лікар пологового будинку КНП «Калуська ЦРЛ» Микола Тимків. Він, зокрема, повідомив, що впродовж минулого тижня в пологовому відділенні народилося 29 малюків і двійня. Особливо «врожайною» була доба з 10 на 11 вересня, коли на світ з’явилося дев’ять немовлят.
Було обговорено на нараді й питанню виплати зарплати працівникам Калуської ЦРЛ. За словами заступниці медичного директора медичного закладу Світлани Яремко, зарплата уже виплачена людям за серпень.


На завершення наради Іван Красійчук закликав присутніх на ній та усіх працівників проявляти більшу активність і ставати пацієнтами сімейного лікаря, який вже працює в консультативній поліклініці медичного закладу, а також більшу увагу приділити вакцинації в колективах відділень та інших підрозділів.