Медичний заклад вторинного рівня
м. Калуш, вул. Медична, 6

КНП «Калуська ЦРЛ» взяло участь у міжнародному контролі якості «LABQUALITY»

КНП «Калуська ЦРЛ» взяло участь у міжнародному контролі якості «LABQUALITY»

З метою оцінки якості лабораторних досліджень на виявлення коронавірусної інфекції в листопаді 2020 р. клініко-діагностична лабораторія КНП «Калуська ЦРЛ» взяла участь у міжнародному контролі якості «LABQUALITY», який сертифікований за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2015 в розділі «Клінічна мікробіологія: Виявлення SARS-CoV-2», де досліджувались три різні контрольні зразки з різними рівнями антитіл класу імуноглобулінів M та G.

Клініко-діагностична лабораторія КНП «Калуська ЦРЛ» успішно пройшла це випробування та отримала сертифікат міжнародного зразка і документи, які підтверджують 100% достовірність даних досліджень.

КНП «Калуська ЦРЛ» не зупиняється на досягнутому, тому в січні 2021 р. клініко-діагностична лабораторія запровадила в роботу новий імуноферментний метод визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 у біоматеріалі з верхніх дихальних шляхів на аналізаторі LabLine 100, який є фактично замінником ПЛР-тестування та дає кількісну оцінку наявності коронавірусу в організмі людини.